خرید دانخوری مرغ اتوماتیک برای سالن مرغداری

یکی از بهترین روش های جلوگیری از آلودگی مرغداری توسط انسان، استفاده از دانخوری مرغوب اتوماتیک می باشد. با این روش به صورت غیر مستقیم، طیور طبق زمان بدی برنامه غذایی تغذیه می شوند و  نیازی به افزایش نیروی انسانی نخواهد بود. فروش دانخوری اتوماتیک توسط شرکت بردیا کشت انجام می شود و برای دریافت لیست قیمت می توانید از راه های ارتباطی انتهای صفحه استفاده کنید.

 

دانخوری مرغ و آبخوری اتوماتیک را می توان یکی از قابل توجه ترین تجهیزات برای سالن های مرغداری نام برد. به این دلیل که با تنظیم بودن برنامه غذایی و آبخوری، رشد قابل قبولی در بین طیور صورت می پذیرد که به دنبال آن کاهش نیروی انسانی را نیز به همراه دارد.

خرید دانخوری مرغ

خرید دانخوری مرغ اتوماتیک :

دادن دانه به مرغ ها در مرغداری یکی از مواردی به شمار می آید که در 90 درصد مواقع می بایست نیروهایی جهت انجام این کار در سالن حضور داشته باشند. در بیشتر مواقع انتقال بیماری ها از طریق همین افراد صورت می پذیرد. اما با خرید و راه اندازی دانخوری اتوماتیک در سالن مرغداری خود، به وجود تمامی این مشکلات خاتمه خواهیم داد. چراکه می توان با یک برنامه ریزی مدوون در تمامی ساعات، سیستم خوراک طیور خود را کنترل، و برنامه ریزی کرد.

خرید دانخوری مرغ

خرید دانخوری مرغ :

جهت خرید، فروش و یا کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انواع تجهیزات مرغداری و یا دانخوری، می بایست با متخصصین فروش مجموعه بزرگ بردیا کشت در سایت های اینترنتی ارتباط برقرار کرد.

خرید دانخوری مرغ

منبع : بردیا ترید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما