خرید پد سلولزی در مصارف مرغداری

خرید پد سلولزی امروزه در مصارف مرغداری امری بدیعی به شمار می آید. به این منظور که وجود فن، و پد سلولزی در مصارف مرغداری سبب می شود تا فن مانند پره های کولر، و پد سلولزی نیز همانند پوشال آن کار تهویه هوا را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. که وجود این سیستم درون مرغداری امری بدیعی می باشد.

خرید پد سلولزی

خرید پد سلولزی مرغداری :

خرید پد سلولزی جهت مصارف مرغداری، سبب می شود تا در برخی از مناطق که هوای مطلوبی ندارند و در بسیاری از مواقع دمای هوا بسیار بالا می رود، و وجود دستگاه های خنک کننده و یا تهویه هوا، هزینه های بسیاری نیز با خود به همراه دارد. اما اگر در این مناطق تحویه های سالن سیستم پد سلولزی به کار برده شود. سبب می شود تا سرعت گرما به شدت پایین بیاید و در تمامی ساعات نیز هوای کاملا مطلوبی را در سالن مرغداری خود مشاهده کنیم.

خرید پد سلولزی

که این به نوبه خود باعث افزایش کیفیت در روند پرورش طیور می شود، و از ورود بسیاری عوامل بیماری به داخل سالن جلو گیری به عمل می آید.

خرید پد سلولزی

پد سلولزی :

پد سلولزی به این دلیل که آب زیادی را درون خود نگه می دارد، خنک کنندگی بیشتری دارد، و سبب افت فشار شده که این امر مصرف برق را به شدت کاهش می دهد.

عمر طولانی تر به نسبت پوشال دارد،  و سیستم آن به گونه ای طراحی شده که، از ورود باکتری و عوامل بیماریزا به داخل نیز جلو گیری می کند.

دی اکسید کربن را کاملا از محیط خارج می سازد، که تمامی این عوامل سبب رشد بیشتر جوجه ها شده، و ارتقاع سطح کیفی را نیز به همراه دارد.

خرید پد سلولزی

خرید پد سلولزی :

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید و یا نحوه نصب سیستم پد سلولزی در مرغداری،گلخانه و یا مراکز دیگر، می بایست با مهندسین زبده شرکت بزرگ بردیا ترید، از طریق سایت های اینترنتی مشورت به عمل آید، تا در ادامه به نتیجه مطلوبی دست پیدا کرد.

پد سلولزی مرغداری

با توجه به اینکه پرندگانی، مانند مرغ از حساسیت بالایی نسبت به گرما برخوردار هستند،باید به طور مناسب و همیشگی از گرمای زیاد در برابر آنها محافظت شود.
هرگونه خطایی در تنظیم دمای هوای داخل سالن‌های مرغداری ایجاد شود، سبب تاثیرات منفی از جمله ضرر و زیان‌هایی به مرغداران نیز می‌شود.
عزیزانی که سالن‌های مرغداری دارند برای آنکه هوای داخل سالن معتدل باشد و از گرمای زیاد به درون آنها جلوگیری شود، حتماً باید از پدهای سلولزی استفاده کنند.
پدهای سلولزی چیست و چه کمکی در حفظ تعادل هوا در سالن‌های مرغداری می‌کند؟
پدهای سلولزی با توجه به بافت کاغذی مانند آنها سبب گردش جریان آب و هوای بهتری درون پد ایجاد می‌کند و سبب خنکی بیشتر در محیط می‌شود.

هواکش گلخانه

مشخصات پد سلولزی مرغداری

یکی از معضلات خیلی مهمی که اکثراً مرغداران در فصل گرم تابستان با آن روبرو هستند، تامین هوای معتدل درون سالن است.
زیرا همانطور که گفته شد، طیور از جمله مرغ به دمای بالای ۳۷ درجه سانتیگراد حساس است و تحمل این دما سبب مرگ و میر آنها می‌شود.
برای جلوگیری از این مشکل و تلف نشدن طیور، سیستم‌های سرمایشی پیشرفته‌ای تجهیز شده است که درون این سیستم های سرمایشی، پد سلولزی به کار رفته است که با تبخیر آب داخل سیستم سبب تعادل سازی هوای محیط سالن می‌شود.
از مهم‌ترین مزیت‌های پدهای سلولزی در سالن‌های مرغداری کمک به رشد بهتر مرغ می‌باشد.
همچنین در سالن‌های مرغ تخمگذار پد سلولزی و تنظیم دمای محیط آن سبب افزایش تولید و کیفیت تخم می‌شود.
استفاده از پد سلولزی از جهات دیگر سبب خروج آمونیاک، دی اکسید کربن و حشرات موذی از محیط می‌شود.

خرید پد سلولزی مرغداری

پد سلولزی مرغداری همچنین به تمامی کشورهای همسایه در تعداد بالا صادر می‌شود.
افرادی که کار صادرات پدهای سلولزی را انجام می‌دهند می‌توانند، با مجموعه بردیا صنعت ارتباط برقرار کنند و از نحوه ثبت سفارش تا زمانی که بار آنها کامل در اختیارشان قرار می‌گیرد، اطلاعات مربوط را دریافت کنند.
با شماره های مربوط در سایت تماس حاصل فرمایید.هواکش گلخانه

قیمت پد سلولزی مرغداری+خرید و فروش

پد سلولزی مرغداری رطوبت بسیار زیادی را در خود جذب می‌کند و در عمل فرسایشی سرعت بسیار پایینی را نیز دارد.
با جذب حداکثری آب سبب خنکی بیشتر درون محیط مرغداری می‌شود.
یکی از مهم‌ترین مزیت‌هایی که استفاده از پدهای سلولزی برای مصرف کنندگان دارد، کاهش هزینه آب و برق سیستم‌های سرمایشی نیز می‌باشد.
امروزه با توجه به زمان محدود و صرفه‌جویی در آن، اکثر خریدها بصورت غیر حضوری نیز صورت می‌گیرد.
مجموعه بردیا صنعت با بیش از چند دهه فعالیت در فروش غیر حضوری توانسته است، رضایت بسیاری از مصرف کنندگان را به خود نیز جلب کند.
با کارشناسان این مجموعه ارتباط برقرار کنید و ثبت سفارش خود را انجام دهید.هواکش صنعتی مرغداری

دو سوال درباره ی پد سلولزی مرغداری

1_پد سلولزی مرغداری چند سال گارانتی دارد؟
48 ماه
2-نوع کاغذ بکار رفته در پد سلولزی چیست؟
کرافت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما