فروش سمپاش فرغونی دست دوم

فروش سمپاش فرغونی با مخازنی از جنس پلی اتیلن در حجم های مختلف، و نوع کارایی، و قدرت موتور کاملا متفاوت، ساخت کشور های پر قدرت، به صورت دست دوم و یا نو برای خرید عموم متقاضیان در بازار موجود می باشد. که وجود نمونه دست دوم آن در بازار سبب شده تا متقاضیان بسشتری اقدام به خرید دستگاه سمپاش فرغونی کنند.

فروش سمپاش

فروش سمپاش فرغونی

این نمونه از دستگاه به دلیل طراحی که در ساخت آن صورت گرفته سبب شده تا بسیاری از باغداران و زمین داران این دستگاه را مورد استفاده قرار دهند. به این دلیل که به نسبت سمپاش کوله ای مقدار چند برابری سم درون مخزنش جای می گیرد و با توجه به این حجم مایع یک دستگاه کشنده مانند تراکتور دیگر مورد نیاز نیست. و در اکثر مناطق ناهموار نیز می توان از این نمونه سمپاش نهایت بهره بری را داشت.

توضیحات :

  • موتور طرح هوندا 170F
  • پمپ سه پیستونی
  • مخزن 100 لیتری دو طبقه
  • لارنس با شاک ترکیه
  • شیلنگ 50 یاردی، کره ای پانافلکس

فروش سمپاش

تمامکی این خصوصیات سبب شده تا این نمونه از سمپاش خود را از دیگر اعضای خانواده سمپاش ها جدا کند و در پله کانی بالاتر قرار گیرد.

سمپاش دست دوم

در بسیاری از موارد دیده شده که بسیاری از زارعین با اینکه احتیاج زیادی به سمپاش دارند، اما توان خریداری این دستگاه ها را ندارند. که وجود انواع مختلف سمپاش های دست دوم در بازار سبب شده تا درصد بالایی از این افراد بتوانند با قیمتی بسیار عالی با توجه به نمونه نو، دستگاه سمپاشی را خریداری کنند.

فروش سمپاش

منبع : ابزار کشت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما