فروش پد سلولزی اصفهان

از پد های سلولزی در خنک کننده تبخیری استفاده می شود. محل این استان در مرکز کشور و گرمای بالا، محل فروش پد‌های سلولز در اصفهان است. این پد‌ها در واقع از چندین لایه ورق کرافت تشکیل شده‌اند. ورق کرافت در واقع از درخت کاج، بامبو و کنف تشکیل شده که به طور گسترده ای در صنعت نساجی به عنوان کاغذ الگو استفاده می شود و همچنین به دلیل قدرت بالا در بسته بندی استفاده می شود.

این مقاله به دلیل بافت ان، در جذب اب بسیار خوب بوده و به منظور جلوگیری از فساد در اب ان را به رزین اغشته می کند. به دلیل بافت ان، که در یک شکل کاملا منظم و هندسی است، اب به طور مساوی بر روی پد سلولزرها پخش می شود. حرکت هوا در لایه‌های غوطه‌ور در بالشتک اب و عدم وجود قطرات در محیط، منجر به جو مطلوب‌تری می‌شود.

پد سلولزی اصفهان

این پد‌ها کارایی بسیار بالاتری نسبت به سیستم‌های معمولی دارند که تا ۱۲ درصد از ویژگی‌های این پد‌ها می‌باشد: خنک تر از پوشال طول عمر طولانی جلوگیری از ورود حشرات خاصیت خود درمانی که این خاصیت باعث رسوب نمی شود.

اب یکنواخت تقسیم بر پد درصد بالای جذب اب توسط کاغذ کرافت  بوده و پد های سلولزی بهداشتی پلاستیک با توجه به بحران اب در کشور، این سکوها می توانند گزینه مناسبی برای صرفه جویی در اب و برق و کمک به اقتصاد خانواده باشند. انها همچنین انرژی را به طور قابل ملاحظه ای با استفاده از پد سلولز ذخیره می کنند.

پد سلولزی گلخانه اصفهان

یکی دیگر از مزایای این پد ها این است که انها هزینه کمتری را نسبت به پوشال ارائه می دهند تا جایگزین ان شوند، زیرا انها باید هر سه سال جایگزین شوند و خنک کننده مطلوب تری را به محیط خانه بیاورند. سلولز پد اصفهان برخی از استان های کشور به دلیل حضور در نواحی مرکزی و داغ کشور از پد های سلولز استفاده می کنند.

برای مثال، پد سلولزی به‌طور گسترده‌ای در اصفهان استفاده می‌شود. مردم از این پد ها در دستگاه های تهویه سلولزی استفاده می کنند. تهویه هوا بر روی تبخیر اب ساخته شده است. حالا ما می خواهیم این پد های سنتی و ریمل های مورد استفاده مردم را مقایسه کنیم اولین مزیت این پد‌ها بر روی پوشال این است که لازم است انها را دو یا حداقل یک بار در سال جایگزین کنند، اما پد سلولیت این گونه نیست، و انها باید هر سه سال جایگزین شوند، که به پایین نگه داشتن هزینه‌ها کمک می‌کند.

پد سلولزی گلخانه اصفهان

مزیت این پد ها این است که اگر انها در دراز مدت مورد استفاده قرار گیرند، شما انرژی زیادی صرفه جویی می کنید، یا ویژگی خاصی که شما از این پد ها استفاده می کنید تا از وارد کردن هرگونه قارچ و میکروب به هوای خانگی جلوگیری کنید، و شما تنفس سالم تری خواهید داشت.

سلولز پد گلخانه ای اصفهان پد‌های سلولز در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند، به عنوان مثال، این پد‌های سلولز به طور گسترده در گلخانه‌های اصفهان و سایر نقاط کشور مورد استفاده قرار می‌گیرند این پد‌ها بیشتر در مناطق گرم و خشک استفاده می‌شوند و در ان‌ها مقدار زیادی گرد و غبار وجود دارد، زیرا انها از ورود گرد و غبار به علت بافت پد سلولزی جلوگیری می‌کنند. این امر در گلخانه ها و طیور حیاتی است.

دیگر صنایع این پد ها عبارتند از: صنایع فعال در صنایع هوافضا و تاسیسات نیروگاه های برق برای خنک کردن توربین ها دستگاه های خنک کننده صنایع نساجی کشاورزی و کارخانه دام، طیور و طیور. مزایای این پد ها را می توان در گلخانه ها توضیح داد، افزایش بارش، ایجاد همراهان خنک و مطبوع در گلخانه ها، عدم رشد هر گونه باکتری عمده از محصولات ایران، پاکستان، سوئد، تاتیووان، چین و هند، به دلیل حجم بالا و وزن کم محصول پس از تولید، هزینه حمل و نقل این پد ها به پایگاه یا صادرات یک کسب و کار بسیار گران است، بنابراین شرکت های تولید به جای صادرات و حمل و نقل پد های پر هزینه در کشورهای مقصد خطوط تولید را برای پوشش هزینه های صادرات اغاز می کنند.

نمایندگی پد سلولزی در اصفهان

نمایندگی پد سلولزی در اصفهان پد‌های سلولزی، به دلیل مصرف رو به افزایش در اصفهان، باعث شده تا شرکت‌ها شروع به باز کردن پانالیزم خود در اصفهان برای فروش بهتر ان‌ها کنند. یکی از دلایل استفاده از این پد ها، علاوه بر موارد فوق، این است که در این تهویه مطبوع که بر پایه پد های سلولز ساخته شده است، به علت مصرف کمتر برق، موتور خنک کننده نیز کمتر تحت فشار است و بنابراین از سوزاندن موتورهای خنک کننده جلوگیری می شود.

سلولز پد برای گلخانه از سوی دیگر، برخلاف کولرهای Pusy در این نوع تمیز کردن و خدمات کاری بسیار اسان تر است زیرا امکان رشد قارچ و باکتری و رسوب با توجه به بافت پد سلولز وجود ندارد. اگر چه قیمت این پد ها به دلیل مواد مورد استفاده از پالت بالاتر است، اما به دلیل هزینه پایین خدمات و جایگزین کردن پدها و به دلیل مصرف پایین برق و اب در بلند مدت، هزینه های شما را به شدت کاهش خواهد داد.

نمایندگی پد سلولزی در اصفهان

شرکت ما یکی از اولین و بزرگترین تولید کننده پد های سلولز است و با سال ها تجربه در تولید و فروش این پد ها و با نمایندگی فروش در شهرهای مختلف کشور، ما در تلاش هستیم تا به مردم خود بهتر خدمت کنیم شما می توانید با شماره های ثبت شده در سایت تماس بگیرید تا سفارش را ثبت کنید و خرید را پس از دریافت مشاوره از مشاوران فروش ما خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما