کشت و صنعت بردیا
خانه / سمپاش فرغونی / قیمت سمپاش فرغونی برای مصارف باغبانی

قیمت سمپاش فرغونی برای مصارف باغبانی

قیمت سمپاش فرغونی با توجه به کشور سازنده آن و نوع قطعاتی که در این دستگاه به کار رفته تعیین می شود. این سمپاش با توجه به کارایی بالایی که دارد، و احتیاج به حمل آن در مسافت های طولانی نیست، اغلب برای مصارف باغبانی مورد استفاده قرار می گیرد. در سبیاری از مواقع نیز صیفی جات احتیاج به سمپاشی دقیق دارند. که در اینجا از این سمپاش فرغونی می توان نهایت بهره وری را داشت.

فروش سمپاش

قیمت سمپاش فرغونی

قیمت سمپاش در زمان خرید با توجه به قطعات به کار رفته در آن کاملا متغیر می باشد. برای مثال، مخزن آن در چه حجمی باشد که میانگین آن ۱۰۰ لیتری بوده، قدرت موتور، نوع سوخت، میزان پاشش، نازل، شاسی، پشتیبانی قطعات، و بسیاری موارد دیگر تعیین کننده قیمت دستگاه سمپاش فرغونی می باشد که با توجه به خواسته زارع تنظیم و قیمتش تعیین می شود. و در این بین دستگاه مورد نظر ساخت کدام شرکت و کشور می باشد از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

قیمت سمپاش قیمت سمپاش

خرید سمپاش

جهت خرید، فروش، و یا اطلاع از قیمت انواع مختلف سمپاش ها و یا سموم کشاورزی، می بایست با مدیران فروش مجموعه بردیا ترید در اینترنت ارتباط یرقرار کرد.

منبع : بردیا ترید

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

3c7a2fdef95e0c5f8f305629671708f5

مرکز صادرات سمپاش فرغونی برقی ۱۰۰ لیتری

در مرکز صادرات سمپاش فرغونی برقی 100 لیتری بهترین برند ها با قیمت استثنایی روانه بازار های خارجی می شوند به همین دلیل ارزآوری خوبی نصیب کشور شده است که این می ت

کانال تلگرام