نصب بهترین جدید ترین پد سلولزی گلخانه

امروزه، از تجهیزات مختلف برای خنک کردن گلخانه استفاده می کنند، یکی از بهترین و جدیدترین پد سلولز است که به راحتی نصب شده است. استفاده از این پدهای هوایی باعث خنک شدن و رطوبت به گلخانه می شود. پد‌های سلولزی، دمای گلخانهای را جذاب و به عنوان خنک کننده عمل می‌کنند.

وقتی که خنک کننده در روزهای گرم، استفاده از ان را خنک می کند، این پد ها گلخانه را خنک می کنند. گلخانه ها باید حاوی رطوبت مورد نیاز برای اجازه دادن به گیاهان برای رشد، که رشد گل و میوه را مختل می کند، اگر فضای گلخانه به هر دلیلی مرطوب نباشد.

پد‌های سلولزی به عنوان رابط تبخیری شناخته می‌شوند که برای سیستم‌های سرمایشی استفاده می‌شوند. این پد ها با ورق های کاغذ سلولزی که دارای استاندارد بالا هستند ساخته شده اند که انها را از بقیه سیستم های خنک کننده متمایز می کند. پد های سلولزی را می توان به صورت عمودی، افقی، عمودی و سرتاسر نصب کرد.

مزیت اصلی این پد ها این است که انها دارای قدرت جذب اب بالا هستند. انواع این پدها، ابی که جذب کرده اند، به شیوه ای منظم و دقیق در تمام ابعاد پخش می کنند. ساختار به گونه ای است که اب به پایین روی پد جریان دارد، سپس از طریق ان در قاب پایین و در نهایت به مخزن دوباره. این افت کش توانایی جذب ۶۰ لیتر اب را دارد.

روش نصب بهترین پد سلولزی

کاغذ مورد استفاده برای هر پد، از بامبو، کنف، کاج و … به همین دلیل است که انها مقاومت زیادی دارند. این پد در گلخانه‌ها دما را ۱۰-۱۵٪ کاهش داده و همچنین از ورود گرما، گرد و غبار و ذرات معلق جلوگیری می‌کند. پد سلولزی چگونه برای نصب بهترین پد سلولز یکی از تجهیزات مورد استفاده به طور گسترده در مناطق گرم و خشک امروز، پد سلولز است که اسان برای نصب است.

این پد‌ها بیشتر در گلخانه‌ها و مرغداری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند و در ایجاد دمای مناسب برای حیوانات و گیاهان موثر هستند. پد سلولزی یک کاغذ موج دار ضخیم است که در ابعاد مختلف تولید می شود. این پد با ترکیبات رزین مقاوم است و بنابراین در برابر اب تخریب نمی شود و مکان ان قاب الومینیوم یا گالوانیزه است.

روش نصب بهترین پد سلولزی

همانطور که در بالا ذکر شد، حفره و حفره در پد سلولز وجود دارد زیرا انها بسیار ضخیم هستند که مانع از ورود هوای گرم و الوده می شود. پد دارای ویژگی‌هایی است که بسیار مهم برای به حداقل رساندن مقدار ابی است که تبخیر می‌شود و انتقال باکتری‌ها که برای تنفس مضر هستند را کاهش می‌دهد.

مزیت نصب پد سلولزی بجای پوشال

زندگی پد سلولزی حدود ۵ سال است که می تواند با اقدامات بهبود یابد. به این اقدامات توجه کنید: اگر مردم هر ۳ هفته یک بار اب اشامیدنی را تغییر دهند، عمر پد طولانی تر می شود. از این مواد می توان برای از بین بردن ناخالصی ها از اب استفاده کرد. اگر از اب خوبی استفاده کنیم که مواد معدنی کمتری دارد، عملکرد پد بیشتر خواهد بود. ما نباید برای مدت طولانی‌تری از اب نمک یا بازیافت شده استفاده کنیم. مزیت نصب پد سلولزی به جای poetro اگر کسی می خواهد پد سلولزی را به جای کاه نصب کند، باید اندازه محصول را بدانند و برنج را برای اندازه و قدرت خنک کننده اب خود اماده کنند.

برای نصب این پدها و استفاده از مزایای ان، باید ابتدا پودر را حذف و انها را اندازه گیری، سپس انتخاب و خرید برنج مناسب برای ان. برای نصب این پد بر روی خنک کننده باید ابشاری داشته باشید چون منافذ موجود در ان رو به بالا هستند. اگر از بالا نصب نشده باشد، خوب عمل نمی کند.

اگر پد خریداری شده قطر مناسبی ندارد، دارای کیفیت پایین است و فضای کافی را خنک و مرطوب نمی کند، سپس توجه داشته باشید که هنگامی که ان را خریداری می کنید، قطر خوبی را خریداری می کنید. استفاده از پد سلولزی به جای شال دارای مزایا و معایب است که ما می توانیم به شما به طور خلاصه توضیح دهیم.

پد سلولزی در مقابل پوشال نیاز به تمیز کردن ندارد، دوام و مقاومت انها بیشتر از پوشال است، به راحتی تجزیه می شود، در این پدهای اب و هوا بیشتر از تماس با یکدیگر است، انها الودگی محیط زیست را جذب می کنند و اجازه ورود به فضا را نمی دهند، مصرف برق را کاهش می دهند، زیرا این پد ضد قارچی است و به همین دلیل اجازه نمی دهد میکروبها به داخل نفوذ کنند و انها دارای خاصیت خود تمیز کردن هستند.

نصب پد سلولزی کولر چگونه است

معایب این پد ها می تواند گران، هزینه موثر برای صنعت نه خانه، ایجاد بوی ناخوشایند به علت شستشوی نامناسب و… اشاره کردن به. پد سلولزی نحوه نصب پد کولر سلونوئید خنک کننده های اب و پودر سلولز در قطعات مشابه هستند و می توانند به راحتی بر روی پد کولر سلونوئید نصب شوند. اگر شما از این پد استفاده می کنید، لازم نیست ان را برای ۵ سال جایگزین کنید و به این ترتیب کار می کند.

نصب پد سلولزی کولر چگونه است

امروزه، انواع مختلفی از پد سلولزی در بازار موجود است، که در ان افراد با توجه به بودجه و نیاز خود خریداری می کنند. هنگام خرید، پد سلولزی که ما می خریم باید مناسب برای کولر ما بنابراین ما نیاز به مردم برای راهنمایی ما در این زمینه. مجموعه ما مشاوره رایگان برای خریداران شما و پاسخ به همه سوالات عزیزان شما را فراهم کرده است و همچنین تمام واسطه ها و کارگزاران را حذف کرده است و محصولات را با قیمت مناسب و نهایی ارائه می دهد.

شما می توانید فرم را در سایت پر کنید تا خرید کنید و قیمت ها را بررسی کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و شما را به روش تخصصی راهنمایی کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما