پد سلولزی مرغداری | تولید آن در رنگ ها و سایز های مختلف در کشور

پد سلولزی مرغداری که در رنگ ها و سایزهای مختلف در کارخانجات تولید می شود، این پد سلولزی که از کاغذ کرافت با خاصیت جذب آب زیاد تولید می شود. این پد سلولزی در واقع برای خنک کردن هوای مرغداری ها استفاده می شود،  ساخت پد سلولزی در کارخانجات تولیدی انجام می گیرد، مواد اولیه ی درجه یک و کاغذهای کرافت باکیفیت در تولید این پدها مورد استفاده قرار می گیرد. این پد در واقع یک دستگاه خنک کننده تبخیری می باشد که با تخبیر آبی که بر روی پدها پخش شده است باعث ایجاد خنکی می شود.  

پد سلولزی مرغداری | تولید آن در رنگ ها و سایز های مختلف در کشور

تولید پد سلولزی مرغداری در سایز های مختلف در کشور

تولید پد سلولزی مرغداری در سایز های مختلف در کشورتولید پد سلولزی مرغداری در سایزهای مختلف در کشور انجام می شود، پد سلولزی یک دستگاه خنک کننده ی تبخیری است که در مقایسه با محصولات دیگر ویژگی های منحصر به فردی دارد، این پدها در سایزهای مختلف در کارخانجات تولید می شوند و به بازار عرضه می گردند، مرغداری های سراسر کشور با توجه به مساحت مرغداری اقدام به خرید این پدها می کنند. 

تهیه  پد سلولزی مرغداری از طریق سایت ها و یا فروشگاه های سراسر کشور انجام می شود، سایت ها این پدها را با تخفیف های چندین درصدی به مشتری عرضه می کنند. پدها ساخت کارخانجات داخلی باکیفیت بوده و عمر طولانی می کند و مشتریان خاص خودش را دارد. 

انواع رنگ بندی پد سلولزی مرغداری

انواع رنگ بندی پد سلولزی مرغداریانواع رنگ بندی پد سلولزی مرغداری در بازار موجود می باشد، رنگ ها اثری بر روی عملکرد و یا قیمت پد ها ندارند اگر هم داشته باشند زیاد تغییری در قیمت دیده نشده است. با این حال پدر با توجه به کاکرد و سایزش قیمت های متفاوتی دارد، مشتری مطابق با سلیقه ی خود رنگ دلخواه را انتخاب می کند اما بزرگی و کوچکی پدسلولزی برمی گردد به مساحت مرغداری، خرید پد سلولزی مرغداری متناسب با توجه به سلیقه ی مشتری از مراکز و نمایندگی های فروش کارخانجات سازنده انجام می پذیرد. 

برای خرید این پدها می تونید به کارخانجات سازنده هم مراجعه کنید. قیمت این محصولات در این کارخانجات ارزان تر است و با تخفیف های ویژه به مشتری فروخته می شود. 

موارد استفاده پد سلولزی مرغداری

موارد استفاده پد سلولزی مرغداریموارد استفاده پد سلولزی مرغداری بسیار است، پد سلولزی یک دستگاه خنک کننده تبخیری است که از کاغذ کرافت درست شده است، این کاغذها آب را به خود می گیرند و باعث خنک شدن هوای مرغداری می شوند، پد سلولزی مرغداری مانع از ورودر حشرات میشود و مانع از رسوب گذاری آب و همچنین آب را به میزان زیادی به خود می گیرد و مصرف انرژی را کم می کند. 

پد سلولزی علاوه بر مرغداری ها در گلخانه ها و نیز مراکز پرورش دام و طیور کاربرد دارد. 

فروش عمده پد سلولزی مرغداری در تهران

فروش عمده پد سلولزی مرغداری در تهرانفروش عمده پد سلولزی مرغداری در تهران و شهرستان ها انجام می گیرد، کارخانجات با مواد درجه یک به تولید انواع پد اقدام می کنند، این پدها با توجه به سایز و رنگ بندی قیمت های متفاوتی دارد، مشتریان خرید پد به کارخانجات مراجعه می کنند و به قیمت درب کارخانه به تولید پد سلولزی می پردازند. 

علاوه بر مراجعه به درب کارخانه این مشتریان می توانند به نمایندگی های این کارخانجات در شهر خودشان هم مراجعه کنند و پد درخواستی را سفارش دهند. سایت های فروش پد هم در سراسر کشور فعال می باشند که از طرف این کارخانجات طراحی و ساخته شده اند و با تخفیف های چندین درصدی و همچنین تضمین فروش محصول و گارانتی های چند ماهه بعد از فروخته شدن محصول دردصد جذب مشتری می باشند. 

بازار بزرگ فروش پد سلولزی مرغداری در کشور

بازار بزرگ فروش پد سلولزی مرغداری در کشوربازار فروش پد سلولزی مرغداری در کشور موجود می باشد، در این بازارها انواع وسایل مرغداری و نیز کشاورزی و دامی به فروش می رسد، سایت های فروش به صورت شبانه روزی مشغول می باشند، این سایت ها که از کارخانجات سازنده انواع پدر مجوز فروش دارند به ارائه ی انواع پد سلولزی مرغداری انبوه  و جزئی می پردازند. 

1

  1. سلام و وقت بخیر
    پد سلولزی 7090 به دستم رسید
    خیلی ممنون و سپاس گذارم برای این همه لطف محبت از تیم قوی بردیاصنعت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما