پد سلولزی 2500 3500 5500

سلولز پد ۲۵۰۰ ۳۵۰۰ ۵۵۰۰ یکی از مهمترین موارد مورد استفاده در صنعت کولر است که می تواند جایگزین خوبی برای پودر کولی اب باشد. پد سلولزی مزایای استفاده از پودر را در درجه اول دارد.

مهم‌ترین مزیت این روش، بازدهی در دمای بالاتر، طول عمر طولانی‌تر و تنفس سالم‌تر است. مشتریان عزیز می توانند از طریق مراجعه به سایت و همچنین به صورت شخصی خرید کنند.

پد سلولزی 2500

پد سلولزی ۲۵۰۰ یکی از بهترین مدل های فروش در بخش پد کولر ابی است، زیرا دارای کیفیت بالا با قیمت مناسب اماده تحویل به مشتریان است. ویژگی های این صفحه: از ورود گرد و غبار به فضا جلوگیری می‌کند. توانایی ارائه در ابعاد مختلف و ضخامت های مختلف برای کاربردهای مختلف، ویژگی جذب اب بیشتر، منطقه تماس هوا با اب، بر روی Maکیان سلولز پد نسبت به پودر شستشو اسان و قابل استفاده در گلخانه ها و طیور نصب اسان توزیع اب یکنواخت در کل سطح پد، بر خلاف Poshael، که خواص مویرگی نامیده می شود.

پد سلولزی 3500

۳۵۰۰ سلولز پد یکی از بهترین محصولات با کیفیت شرکت تولید پد سلولزی است. ۳۵۰۰ کولر ابی سلولز پد در ابعاد ۷۵ * ۵۱۰ * ۶۰۰ تولید می شود. کولر ابی از لایه های نازک کت موج دار یا پد سلولزی ساخته شده است. این مدل عموما برای دستگاه‌های خنک شونده با هوا در مناطق تجاری، مسکونی و صنعتی تولید می‌شود.

پد سلولزی 5500

مزایا و ویژگی های پد سلولزی ۳۵۰۰s عبارتند از: عدم انتقال باکتری های تنفسی مضر، عدم ایجاد محیط زیست برای رشد قارچ و الودگی، ورود به ابعاد و ضخامت های متعدد، خواص بیشتر و جذب اب به دلیل مواد خام بهتر، عمر طولانی تر. در ایران، پد سلولزی جایگزین مناسبی برای پشال در صرفه جویی در انرژی می باشد. شرکتهای مختلفی به دنبال تولید این پد‌ها هستند.

پد سلولزی 5500

شرکت Kolan Cell به عنوان بزرگترین تولید کننده پد سلولز در ایران با تهیه مواد خام خود (کاغذ) از کشورهای اسکاندیناوی و با استفاده از خط کامل اتوماتیک با توجه به نمونه های موفق جهان، در کنار تیم تولید با تجربه توانسته است به ایجاد کمی (ظرفیت تولید و حجم) و شرایط کیفیت (قدرت و کارایی) که مورد تحسین بسیاری از کارشناسان و انتخاب اولیه مصرف کنندگان و مشتریان سازمانی است.

زیمنس سلولز پد سلولز پد ۵۵۰۰ پد سلولزی انرژی ۵۵۰۰ از لایه های مختلف کاغذ کرافت نازک و مرطوب با خاصیت جذب اب بالا تشکیل شده است. پد سلولزی، به دلیل بافت منظم ان، باعث می‌شود اب در سراسر پوست سر یک دست پخش شود و سطح تماس بالایی با جریان عبور هوا ایجاد کند. حرکت هوا در لایه‌های تر پد و عدم انتقال قطرات اب به داخل فضای خنک‌کاری باعث حداکثر تبخیر اب و ایجاد نرخ خنک‌کاری بالا می‌شود.

پد سلولزی ۵۵۰۰ مانند یک فیلتر در سیستم های خنک کننده عمل می کند. گرد و غبار و حشرات در هوا، به ویژه در مکان های صنعتی، توسط این پد جذب و حذف می شوند. بنابراین هوای تمیز به محیط زیست وارد می‌شود. ساختار پد سلولزی بهداشتی به گونه ای طراحی شده است که مقدار ذرات اب ریخته شده به محیط زیست حداقل است، بنابراین رطوبت بسیار کمتری به محیط زیست وارد می کند.

پد سلولزی 6500 7000 8000

۶۵۰۰ پد سلونوئید مناسب، یکی از اجزای مهم خنک کننده اب سلولز ۶۵۰۰ است که نقش عامل تبخیری را ایفا می کند. پد سلولزی مورد استفاده در اب‌سردکن دارای مزایای بسیاری نسبت به پشال است. از جمله این مزایا می توان برای خنک کردن بیشتر استفاده نمود عملکرد بهتر در دماهای بالاتر نشان دهنده طول عمر بیشتر و تنفس سالم تر است. پد سلولزی مناسب۷۰۰۰ کولر در مقایسه با Poehave قدیمی تر است که مزایای ان را محبوب تر و استفاده.

ویژگی های این پد اب خنک کننده می تواند به: هیچ افت فشار و هیچ استاتیک کامل با توجه به ساختار منظم ورود گرد و غبار ناشی از انتقال چند لایه ویروس و باکتری به محیط خنک کننده با سرعت پایین ناشی از جریان ثابت اب، کاغذ سلولزی تنها اروپایی، محصولات در بسته رسمی شرکت با هولوگرام ویژه، پد های سلولز برای دیگر مدل های خنک کننده اب با توجه به تعداد مورد نیاز تولید می شود.

پد سلولزی 7000 8000 9000

سلولز پد ۷۰۰۰ ۸۰۰۰ ۹۰۰۰ در میان محصولات پرفروش شرکت های تولید پد است. مزایای این پدهای ممکن است: پایداری و عدم سقوط ارتفاع به دلیل ساختار پایدار تر نصب و راه اندازی اسان، شستشو و نگهداری به دلیل ویژگی استاتیک بالا عدم انتقال باکتری های تنفسی مضر به فضای خنک کننده مصرف انرژی کمتر به دلیل افت فشار پایین در حالت مرطوب خواص جذب اب بالاتر به دلیل مواد خام بهتر سرعت پایین رسوب به دلیل حرکت اب ثابت پتانسیل کمتر برای رشد قارچ و الودگی در پد کاهش ورود گرد و غبار ناشی از لایه های چندگانه توانایی ارائه در ابعاد و ضخامت مختلف افزایش عمر مفید ۳۰٪ کولر در طول فصل با توجه به ویژگی های ذکر شده مشتریان می توانند با قرار دادن ان در دستور کار، از خرید مطمئن شوند.

پد سلولزی 800 900 90 950

سلولز پد ۸۰۰ ۹۰۰ ۹۰ ۹۵۰ در سال‌های اخیر، استفاده از دیوارها برای خنک کردن طیور مرسوم بوده است. این نوع سیستم در کنار سیستم‌های مورد استفاده در خنک کننده‌های اب کار می‌کند و با تزریق اب به پودر‌ها و طرفداران هوای داخل خنک می‌شود. کاه مهمترین عامل ان مصرف بالای اب و نیاز به تعویض کاه بود.

پد سلولزی 800 900 90 950

پد سلولزی تولید شده با ۸۰۰ ۹۰۰ ۹۵۰ جایگزین شد. نوع پدهای مورد استفاده در این قطعات کاغذ کرافت است که مقدار زیادی جذب اب و قابلیت نگهداری دارد. از طرف دیگر، این دیوارها به منظور طولانی کردن عمر مفید، لایه‌ای از رزین را ارائه می‌دهند که از فساد کاغذ و خرابی جلوگیری می‌کند و به این ترتیب، عمر پد را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما