شیلنگ پهپاد سمپاش دست دوم

با پیشرفت تکنولوژی، اخیرا استفاده از پهپاد سمپاش در کشورمان رایج شده و این امر توانسته به کنترل آفات و تولید محصولات کشاورزی با کیفیت تر منجر شود. افراد بسیاری نیاز به خرید این دستگاه به صورت دست دوم و انواع لوازم جانبی مورد نیاز آن مانند شیلنگ سمپاش دارند که ما می توانیم در این زمینه راهنمایی های بسیار خوبی را برای شما ارائه دهیم تا بهترین و با کیفیت ترین جنس را با نازل ترین قیمت تهیه نموده و مورد استفاده قرار دهید.

شیلنگ سمپاش دست دوم

جهت تهیه و استفاده از سمپاش دست دوم و تجهیزات جانبی آن مانند شیلنگ می توانید به وب سایت ما مراجعه نمایید. در این سایت مجموعه کاملی از انواع تجهیزات سمپاشی قابل انتخاب می باشد. با توجه به رشد جمعیت و نیاز روز افزون انسان به مواد غذایی، تکنولوژی های جدید وارد عرصه کشاورزی شده اند تا به کمک آن بتوان به تولید بیشتر و با کیفیت دست یافت.

شیلنگ های مورد استفاده در سمپاش از جنس و اندازه های متفاوتی برخوردار هستند و با توجه به نوع سم و اندازه مخزن سمپاش میتوان از انواع مختلف آن استفاده نمود.

انواع لوازم جانبی پهپاد سمپاش مانند شیلنگ در کیفیت نهایی عملیات سمپاشی تاثیر مستقیمی دارند و استفاده از لوازم جانبی مناسب و استاندارد می تواند در کیفیت عملیات نهایی تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

پهپاد سمپاش دست دوم

با توجه به افزایش قیمت پهپاد در بازار، بسیاری از افراد تمایل به خرید پهپاد سمپاش دست دوم پیدا کرده اند. در گذشته اسم پهپاد مترادف با وسیله های جنگی و نظامی بود اما هم اکنون از پهپاد استفاده های زیادی در زمینه تحقیقاتی، کشاورزی، دام پروری و … می شود.

پهپاد سمپاش در واقع پهپادی است که مجهز به یک دستگاه سمپاش بوده و توسط کنترل از راه دور می تواند با سرعت بالا و دقت بسیار زیاد عملیات سمپاشی را انجام دهد. این پهپاد با توجه به سنسور هایی که بر روی خود دارد می تواند اطلاعات ارزشمندی را در اختیار استفاده کنندگان قرار دهد و علاوه بر سمپاشی، می تواند وظیفه کود دهی به مزارع را نیز انجام دهد. با استفاده از پهپاد می توان در مدت چند ساعت، یک مزرعه چندین هکتاری را مدیریت کرد.

کشورمان ایران در سالهای اخیر در زمینه طراحی و ساخت انواع پهپاد به پیشرفت های بسیار زیادی دست یافته است و کشور های زیادی هستند که نیاز به واردات تکنولوژی از کشورمان دارند. همزمان با پیشرفت تکنولوژی در این زمینه طبیعتا در خصوص        پهپاد های کشاورزی نیز به پیشرفت های زیادی نائل شده ایم و در حال حاضر نه تنها وارد کننده نیستیم،  بلکه می توانیم با صادرات این محصول پیشرفته، ارز آوری و اشتغال بالایی ایجاد نماییم.

پهپاد سمپاش دست دوم

تانکر سمپاش دست دوم

کشاورزان می توانند با انتخاب تانکر سمپاش دست دوم، در هزینه های جاری خود صرفه جویی نمایند. یکی از متداول ترین انواع پهپاد کشاورزی، پهپاد سمپاش می باشد. ظرفیت تانکر این پهپاد ها متغیر و بین 10 الی 15 لیتر است که با توجه به مواردی مانند قدرت موتور پهپاد، این ظرفیت تغییر می کند.

سمپاشی با پهپاد مزایای زیادی دارد که در این قسمت به برخی از آنها اشاره می کنیم.

 • کاهش ریسک تماس نیروی انسانی با سموم کشاورزی
 • افزایش کیفیت سمپاشی
 • انجام سمپاشی به صورت یکنواخت
 • نیاز به زمان بسیار کمتر برای انجام سمپاشی
 • افزایش میزان تولید محصول
 • امکان سمپاشی زمینهای نا هموار
 • افزایش کیفیت محصول کشاورزی نهایی
 • کمک به حفظ محیط زیست

تانکر سمپاش دست دوم

مخزن سمپاش دست دوم

استفاده از مخزن سمپاش دست دوم، راهکار مناسبی است تا بتوان با قیمت تمام شده محصولات کشاورزی را پایینتر نگه داشت و این تولیدات را با قیمتی مناسب تر روانه بازار کرد و به دست مصرف کنندگان رساند. یک سمپاش خوب باید ویژگی هایی داشته باشد که در اینجا به مواردی از آن اشاره می کنیم.

 • موتور سمپاش قوی: سمپاش باید قدرت پاشش زیادی داشته باشد تا بتواند مایع را به صورت درست پخش کند.
 • قیمت مقرون به صرفه و کیفیت بالا: ضمن مقایسه با سایر دستگاه های موجود در بازار، می توان سمپاشی  را انتخاب کرد که دارای قیمت مناسب و کیفیت مطلوب باشد.
 • پخش یکنواخت مایع: سمپاش استاندارد باید مایع را به صورت کاملا یکنواخت پخش نماید.
 • حجم مناسب: باید سمپاشی انتخاب کنید که با توجه به مساحت زیر کشت، ظرفیت مناسبی داشته باشد و بتواند مساحت مورد نظر را تحت پوشش قرار دهد.
 • تامین راحت قطعات یدکی: باید توجه داشت که عدم امکان دستیابی به قطعات و لوازم یدکی، می تواند باعث بروز مشکلات بسیار و ایجاد خسارت های عظیم شود. بنابراین توجه به این نکته از اهمیت زیادی برخوردار است.
 • نحوه کاربری آسان: سمپاش ایده آل باید بتواند به سادگی توسط اپراتور مورد استفاده قرار گیرد و هر کسی با اندک توانایی باید قادر به استفاده از دستگاه و رفع اشکالات ابتدایی آن باشد.
 • بدنه سبک و محکم: با توجه به استفاده در شرایط متفاوت، بهتر است بدنه سمپاش هم سبک بوده و هم از استحکام لازم برخوردار باشد.

سمپاش دست دوم ژنراتور

در انتخاب سمپاش دست دوم باید به عملکرد ژنراتور آن توجه ویژه ای داشت. ژنراتور باعث پمپ کردن مایع از سمت تانکر به شیلنگ سمپاش می شود.

انتخاب ابزار و وسایل دست دوم به مراتب سخت تر از وسایل نو می باشد، به این دلیل که دستگاه های نو توسط شرکت سازنده بررسی کیفی شده و پس از آن وارد بازار گردیده اند، اما دستگاه های مستعمل و دست دوم که در معرض فروش قرار گرفته اند بایستی توسط خریدار مورد بازرسی کیفی قرار گیرند تا از صحت عملکرد آن اطمینان حاصل شود.

از آنجایی که اکثر خریداران، استفاده کننده از محصول می باشند و تخصص و اطلاعات فنی در این زمینه ندارند، نیاز است مجموعه ای این وظیفه را به عهده گرفته و دستگاه هایی مانند پهپاد سمپاش دست دوم را پس از بررسی کیفی دقیق انتخاب و با قیمتی کاملا عادلانه در اختیار متقاضیان قرار دهند.

سمپاش دست دوم ژنراتور

مجموعه ما این امکان را دارد تا بهترین انواع پهپاد سمپاش دست دوم را با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت در اختیار شما قرار دهد. کارشناسان ما در تمام مدت شبانه روز آماده دریافت و بررسی سفارشات شما بوده و کمک می کنند بهترین انتخاب را با توجه به نوع کاربرد و بودجه خود داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما